Yatırım işlemleri
Ekonomi Haberleri

Canlı Borsa Haberleri bugün Borsada Son Durum 12 eylül 2018

Canlı Borsa Haberleri bugün Borsada Son Durum 12 eylül 2018 Bu gün güne borsalar yükselişle basşladı ve yükselerek devam ediyorlar. Doların düşüşü piyasaları hareketlendirdi. Canlı borsa sayfamızdan BIST‘ın çalışma saatleri içerisinde gerçekleşen bütün hisse senedi değer güncellemelerini anlık bir şekilde takip edebilir ve aynı zamanda temel endeks olarak adlandırılan BIST 100 Endeksi geçmiş kapanış değerleri hakkında […]

12 Eylül 2018 - 10:45 'de eklendi ve 61 kez görüntülendi.
Canlı Borsa Haberleri bugün Borsada Son Durum 12 eylül 2018

Canlı Borsa Haberleri bugün Borsada Son Durum 12 eylül 2018

Bu gün güne borsalar yükselişle basşladı ve yükselerek devam ediyorlar. Doların düşüşü piyasaları hareketlendirdi.

Canlı borsa sayfamızdan BIST‘ın çalışma saatleri içerisinde gerçekleşen bütün hisse senedi değer güncellemelerini anlık bir şekilde takip edebilir ve aynı zamanda temel endeks olarak adlandırılan BIST 100 Endeksi geçmiş kapanış değerleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz Borsa İstanbul tarafından çeşitli periyodlarla belirlenen BIST 50 ve BIST 30 endeksinde yer alan şirketlerin hisse senedi detaylarına ulaşabilirsiniz. 

Bigpara’nın canlı borsa takip ekranı, Borsa İstanbul tarafından belirlenen rakamları olabildiğince hızlı ve ücretsiz olarak sizlere aktarmaktadır. Sayfada bulunan hisse senedi linklerine tıklayarak hisselere özel oluşturulan sayfalara girebilir ve hisselerin oranları, teknik yorumları, hisse grafikleri ve detaylı analizleri görebilirsiniz. 

Şirketlerin anlık işlem verilerinin sunulduğu sayfalar canlı borsa grafikleri ile desteklenmiş olup şu anki hisse fiyatları, geçmiş işlem hacmi verileri, yıllık değişim oranları gibi verileri sunmaktadır. Borsa derinlik, alım-satım hizmetleri sunmamaktadır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER